Akcesoria do brodzików

ilość znalezionych towarów: 3

Kabiny prysznicowe z brodzikiem lub bez tworzą atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnej wanny, zwłaszcza w mniejszych łazienkach. Umożliwiają błyskawiczną kąpiel o każdej porze dnia bez konieczności czekania na napełnienie wodą, a modele wyposażone w funkcję hydromasażu zapewniają sporą dozę relaksu po ciężkim i stresującym dniu. Aby było to możliwe musimy do naszej kabiny wybrać odpowiedni brodzik, idealnie dopasowany do kształtu i rozmiarów kabiny, naszych potrzeb i wielkości łazienki, a także oczekiwań pozostałych domowników. Oferta Completo.pl zawiera także propozycje umożliwiające montaż samego brodzika bez konieczności posiadania kabiny prysznicowej – taki wariant cieszy się nieustannym zainteresowaniem naszych Klientów ze względu na nowoczesność i praktyczność, jaką prezentuje w naszych łazienkach.
Oprócz dużego wyboru brodzików prysznicowych naszym klientom zaproponować możemy także elementy niezbędne do ich prawidłowego montażu. Dostępne w naszym sklepie akcesoria do brodzików, jak nogi, podbudowa montażowa czy całe zestawy do ich mocowania pozwolą samodzielnie zamontować brodzik w odpowiedni sposób.

Nóżki, stelaż, zestaw mocujący, listwa maskująca

Aby w właściwy sposób zamontować brodzik w naszej łazience dobrze jest zaopatrzyć się w dedykowane akcesoria oraz elementy niezbędne do prawidłowego i stabilnego montażu. W ofercie Completo.pl łatwo znajdziecie Państwo szereg rozwiązań z tego obszaru, ale również dodatki, które poprawią wygląd, funkcjonalność i walory użytkowe każdego brodzika i prysznica. Są to m.in. syfony, nóżki, stelaże, podbudowy montażowe, kompletne zestawy mocujące oraz listwy maskujące i panele prysznicowe. Wszystkie razem albo z osobna sprawią, że Twój brodzik będzie przysłowiowym crème de la crème Twojej łazienki, budząc szczery podziw, a czasem nawet zazdrość gości w Twoim domu. Skorzystaj z dobrodziejstw seryjnych i opcjonalnych akcesoriów brodzikowych!

      pixel