Brodzik, brodziki prysznicowe i brodziki do kabin prysznicowych

ilość znalezionych towarów: 397

Brodziki prysznicowe to bardzo wygodne i zarazem funkcjonalne elementy każdej nowoczesnej łazienki. Jeśli posiadasz łazienkę o większym metrażu warto zamontować w niej zarówno brodzik jak również wannę. Jeśli natomiast masz ograniczone miejsce w swojej łazience, nowoczesne brodziki do kabin prysznicowych będą wystarczającym rozwiązaniem! A jaki brodzik będzie najlepszym rozwiązaniem? Dobrze wiemy, że brodziki prysznicowe powinny być praktyczny i komfortowe. Takie też brodziki znajdują się w naszych kolekcjach armatury łazienkowej! Niskie brodziki oraz brodziki głębokie idealnie wkomponują się do każdego typu łazienek i spełnią potrzeby wszystkich domowników! Brodzik prysznicowy zastosujesz zarówno w małych, jak i przestronnych wnętrzach. Decydując się na brodzik prysznicowy zamiast wanny, decydujesz się na dużą oszczędność czasu, a także dużą oszczędność wody! Dzięki takiemu rozwiązaniu Ty i cała Twoja rodzina będziecie bardziej ekologiczni. Brodzik w małej łazience pozwoli również zmieścić w tym niewielkim wnętrzu pozostałe cenne wyposażenie jak pralkę czy suszarkę...

Brodziki niskie, brodziki głębokie i nowoczesne brodziki

Brodzik to bardzo dobry wybór! Jesteśmy pewni, że w Twojej łazience pojawi się nowoczesny oraz designerski brodzik. Ale odpowiedzmy sobie teraz na pytanie jaki brodzik prysznicowy dokładnie   ma się pojawić w Twojej łazience? Wolisz brodziki niskie, brodziki głębokie a może nowoczesne brodziki w modernistycznym wydaniu? Brodziki niskie są niczym nowoczesne wylewki z odpływem, gdzie nie zauważalna jest różnica zmiany poziomów, a delikatny spadek gwarantuje właściwe odprowadzanie wody podczas użytkowania prysznica. Brodziki głębokie należą do tradycyjnych rozwiązań kabin prysznicowych, gdzie sam brodzik jest wyżej niż powierzchnia podłogi we wnętrzu. Niezależnie jaką formę brodzika wybierzesz, w naszej kolekcji znajdziesz gładkie, przyjemna w dotyku brodziki, które zapewnią Tobie i Twoim bliskim najwyższy komfort podczas kąpieli. Są także bardzo odporne na zarysowania co gwarantuje, że posłużą w Twoich wnętrzach przez długie lata!

Łazienkowe brodziki prysznicowe

Brodziki prysznicowe z kolekcji completo to popularna armatura w naszych łazienkach oraz toaletach, która cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na swój designerski wygląd oraz minimalistyczny i prosty kształt. Pamiętaj, że wybór brodzika pod prysznic zależy przede wszystkim od Twoich indywidualnych preferencji dotyczących stylu aranżacji wnętrza, estetyki łazienki oraz od dostępnej przestrzeni w pomieszczeniu. Występują w różnych kształtach i rozmiarach, co sprawia, że bez problemu wybierzesz najlepszy model do swoich indywidualnych potrzeb. W ostatnim czasie wśród naszych użytkowników bardzo popularne stały się brodziki do prysznica w minimalistycznej i prostej formie! Takie brodziki świetnie sprawdzają się w nowoczesnych i zminimalizowanych łazienkach. Brodziki prysznicowe głębokie oraz brodziki prysznicowe płaskie sprawią, że łatwiej utrzymasz czystość w swojej łazience. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ woda nie rozchodzi się po całej powierzchni podłogi!

Nowoczesny brodzik prysznicowy

Brodziki prysznicowe dostępne w kolekcji completo posiadają wiele zalet, które sprawiają, że są to tak popularne i ciekawe elementy armatury w naszych łazienkach i toaletach! Jakie to zalety? Przede wszystkim niezwykłe bezpieczeństwo, jakie dają prysznice w brodzikach, łatwość utrzymania czystości, duża oszczędność miejsca w łazience, estetyka wykonania a także totalna wygoda użytkowania. Prysznicowy brodzik pozwala na bezpieczne korzystanie z wody. Zapobiega poślizgnięciom, co jest szczególnie ważne dla osób starszych lub mających problemy ze zdrowiem. W przeciwieństwie do tradycyjnej wanny, brodzik prysznicowy jest niezwykle łatwy do utrzymania w czystości i nie tworzy problemów z osadzaniem się brudu i resztek kosmetyków wewnątrz brodzika, ponieważ woda zmywa je wprost do odpływu. Czy posiada jeszcze jakieś zalety, których nie ma wanna? Oczywiście, że tak! Brodzik prysznicowy zajmuje znacznie mniej miejsca niż wanna, co jest szczególnie ważne w przypadku niewielkich łazienek, w których musimy zmieścić naprawdę dużo elementów na małej powierzchni.

pixel