Szafki, komody, regały i witryny

ilość znalezionych towarów: 339

Odkryj stylowe meble do salonu, jadalni, sypialni i pokoju dziecięcego. Wybierz półkę, regał i komodę z jednej serii i stwórz wnętrza wolne od bałaganu.

Modne wyposażenie wnętrz:

Komody i witryny
To meble wybierane najczęściej do salonu, jednak świetnie spisują się także w sypialni i jadalni. Za szkłem wyeksponujesz stylowe przedmioty i pamiątki z wakacji. Dzięki pojemnym szufladom schowasz to, czego pokazywać nie chcesz — dokumenty, ręczniki czy zapas słodyczy na czarną godzinę

Szafki nocne
Pomogą zachować porządek przy łóżku i dopełnią aranżacji sypialni. Stworzą ciekawe zestawienie z łóżkiem. Będą także świetną podstawą pod designerską lampkę nocną.

Regały
Świetnie sprawdzają się w biurze, kuchni i salonie. Dzięki nim wygodnie przechowasz książki, dokumenty, rzadziej używane przedmioty kuchenne czy wyeksponujesz kwiaty. Regał jest meblem uniwersalnym, który wpasuje się w klasyczne, nowoczesne, a także minimalistyczne wnętrza.

Szafki
Szafki pod sprzęt RTV w swoich pojemnych szufladach pomogą ukryć kable, piloty, gazety i inne drobiazgi. Dodatkowe szafki pomogą zachować porządek w salonie.

pixel