Dozowniki do płynu do naczyń, dozownik na płyn do naczyń i dozownik do płynu do naczyń w zlewie

ilość znalezionych towarów: 175

Funkcjonalność podczas wykonywania prac kuchennych jest obecnie mocno pożądana. Wybierając akcesoria kuchenne kierujemy się po pierwsze wyglądem, mają być designerskie i przede wszystkim pasujące do stylu, w którym urządziliśmy kuchnię! Drugą najważniejszą rzeczą jest ich praktyczność i funkcjonalność. Jesteśmy zabiegani i codzienne prace w kuchni chcemy wykonać sprawnie, tracąc przy tym jak najmniej cennego czasu. Nie chcemy dodatkowych utrudnień, wyposażenie kuchni ma nam w tym pomoc.

Dozownik do płynu do naczyń czarny, dozownik do płynu do naczyń biały i dozownik do płynu do naczyń złoty

Głównym punktem w kuchni jest zlewozmywak a zmywanie nieodzowną częścią dnia. Nawet jeśli posiadamy zmywarkę to i tak część naczyń myjemy ręcznie. Plastikowe butelki z często nieestetycznie wyglądającymi zaciekami od detergentu to widok który burzy estetykę niejednej kuchni. Dlatego też dozowniki do płynu do mycia naczyń, które możemy zamontować bezpośrednio w zlewozmywaku to bardzo dobre rozwiązanie. Dozownik na płyn do naczyń montowany jest tak, że ponad rant zlewu wystaje jedynie elegancka część, zbiornik na płyn zostaje niewidoczny. Naciśnięcie pompki uwalnia jedną porcję płynu do mycia. Jest to bardzo wygodny mechanizm pompka może być naciśnięta dłonią, łokciem zrób to tak jak w danym momencie będzie ci wygodniej. Nie musisz się martwić, że resztki detergentu zaschną na blacie. Jeśli odpowiednio wybierzesz otwór i zamontujesz dozownik w zlewie, każda kropla płynu wpadnie wprost do komory zlewozmywaka. Zero klejących się plam i zacieków dookoła! Dodatkowo za każdym naciśnięciem pompki uwolnimy dokładnie jedną, odmierzoną dozę. Oszczędność płynu.

Prezentowane w  ofercie completo.pl dozowniki detergentu Blanco i Villeroy & Boch występują w wykończeniu ze stali szlachetnej polerowanej i szczotkowanej, chromowane w kolorze polerowanego mosiądzu i manganu. Z łatwością dopasujesz kolor i kształt dozownika do płynu do naczyń do baterii kuchennej. BLANCO LEVOS ma zaostrzone geometryczne krawędzie, dedykowany jest szczególnie do zlewozmywaków stalowych z serii CLARON. Podobne zaostrzone krawędzie dozownika QUADRIS pasują do BLANCO ZEROX jedno- i dwukomorowych zlewów ze stali szlachetnej. Jeśli chodzi o pojemność zbiornika na płyn to Villeroy & Boch oferuje w kolekcji completo.pl wariant 250 ml a Blanco 500 ml. W obu przypadkach zbiornik napełniamy od góry, wykręcając wystającą nad zlew część dozownika.

Pojemnik na płyn do zlewu

Zastanawiasz się, dlaczego nowoczesne dozowniki do płynu są akcesoriami kuchennymi tak popularnymi podczas przygotowywania aranżacji modnych wnętrz kuchni oraz salonu z aneksem kuchennym? To bardzo proste! Ponieważ pojemnik na płyn do zlewu posiada wiele zalet, które sprawiają, że dodatki te łączą w sobie funkcjonalność z estetyką, co powoduje, że korzystanie z płynów do zlewu takich jak płyn do naczyń czy mydło w płynie staje się łatwiejsze i bardziej eleganckie. Pojemnik na płyn do zlewu posiada funkcjonalny design, który łączy wygodę z nowoczesnym stylem wnętrza, posiada odpowiednią pojemność i wydajność, dzięki której stanowi optymalne rozwiązania dla Twoich indywidualnych potrzeb w kuchni, jest łatwy w użytkowaniu, stanowi elegancki dodatek do aranżacji każdej kuchni a także jest rozwiązaniem higienicznym, który gwarantuje bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojej rodziny. To wszystko sprawia, że dozowniki do płynu idealnie komponują się z nowoczesnym wystrojem wnętrza.

Dozowniki do płynu do mycia naczyń

Nowoczesne dozowniki do płynów z kolekcji completo doskonale wpisują się w trendy współczesnego designu kuchennych wnętrz. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, pojemnik na płyn do zlewu łączy funkcjonalność z estetyką, zapewniając wyjątkowy wygląd i wygodę użytkowania w Twojej kuchni każdego dnia! Dozowniki do płynów z naszej kolekcji zaprojektowane zostały z myślą o nowoczesnych kuchniach oraz salonach z aneksem kuchennym. Minimalistyczny design, czyste linie oraz precyzyjne wykończenie sprawia, że pojemniki na płyn do zlewu stanowią nie tylko praktyczne narzędzie sanitarne, ale również estetyczny element wyposażenia Twojej kuchni. Dozowniki możesz używać do różnych płynów w kuchni zaczynając oczywiście od płynu do naczyń po płyn do mycia rąk czy mydło antybakteryjne. Pojemnik na płyn do zlewu to praktyczne rozwiązanie dla wszystkich osób ceniących sobie wszechstronność i funkcjonalność.

pixel