Lustra

ilość znalezionych towarów: 52

Podkreśl styl swojego wnętrza za pomocą eleganckiego lustra o ciekawym kształcie. Duże lustra lub kilka małych fantastycznie odbiją światło, rozświetlając nasze wnętrza.

Za pomocą luster możemy rozjaśnić pomieszczenie i sprawić, aby było optycznie większe.

Wybierz to wymarzone — wśród popularnych luster okrągłych czy prostokątnych, a tych o nieregularnych kształtach. Dopasuj je do wnętrza i przeznaczenia tak, aby były jak najbardziej funkcjonalne.

Lustra ścienne
Lustra wiszące można wykorzystać jako dekorację, np. w salonie. W łazience sprawdzi się lustro z półkami lub wieszakiem. Do przedpokoju i nad toaletką warto zawiesić duże lustro, aby mieć pewność, że nic nie umknęło naszej uwadze.

Lustra dekoracyjne
To ciekawy dodatek do naszych wnętrz. Dzięki dobrze dobranym detalom wnętrza nabierają charakteru. Niektóre lustra dekoracyjne posiadają haczyki lub podstawki do lepszej organizacji drobnych przedmiotów, np. kolczyków czy pierścionków.

Lustra stojące
Świetnie prezentują się w sypialni i w większych przedpokojach. Ich wielką zaletą jest duża powierzchnia lustrzana. Lustra stojące często mają możliwość zawieszenia wieszaków lub ubrań na ich ramach.

pixel