Akcesoria do zlewu i akcesoria do zlewozmywaków

ilość znalezionych towarów: 534

Dobrze dopasowane akcesoria do zlewów mogą usprawnić i umilić codzienne prace w kuchni. Warto przemyśleć zakup takich dodatków od razu przy zakupie zlewozmywaka czy baterii kuchennej, producenci bardzo często posiadają w swojej ofercie deski do krojenia, dozowniki do płynu do naczyń oraz wszelkiego typu kosze i kratki ociekowe. Jest to więc bardzo dobre posuniecie. W kolekcji Completo.pl oferta akcesoriów do zlewozmywaków jest bezpośrednio przypisana do konkretnych serii i modeli zlewów, dzięki czemu masz pewność, że wybrana przez ciebie odsączarka nie wpadnie do zlewu a drewniana deska nie będzie zsuwać się z ociekacza. Gwarancja idealnie dopasowanych wymiarów akcesoriów i zlewów!

Akcesoria do zlewu granitowego i akcesoria do zlewu kuchennego... alternatywny ociekacz do naczyń

Masz już dość plastikowych ociekaczy na naczynia psujących wizerunek pięknej kuchni? Sprawdź kratkę ociekową przeznaczoną do umieszczenia bezpośrednio w komorze zlewu. Możesz suszyć na niej naczynia, a także przed chwilą umyte warzywa czy owoce. Akcesoria do zlewozmywaków BLANCO to naprawdę różnorodność formy i funkcjonalności. Kratka ociekowa może stanowić przedłużenie ociekacza Twojego zlewu, jeśli posiadasz zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem. Każda posiada ochronne nóżki z tworzywa sztucznego, które chronią od zarysowania i uszkodzenia, dlatego możesz ją położyć również bezpośrednio na ociekaczu niezależnie czy posiadasz zlewozmywak ceramiczny, zlewozmywak stalowy czy zlewozmywak granitowy. Ciekawą propozycją od Blanco jest nakładany ociekacz do naczyń przeznaczony do komór z płaskimi krawędziami. Elegancki wzór przypominający fale w czarnym kolorze. W ofercie Completo.pl akcesoria do zlewozmywaków Villeroy & Boch znajdziemy na przykład zwijaną kratkę ociekową, której szerokość możesz dopasować do swoich potrzeb, tak samo może być ona położona na ociekacz zlewu albo nakładana wprost na komorę zlewozmywaka. Boki tej kratki zabezpieczone są przed rysowaniem zlewozmywaka listwą ochronną z tworzywa sztucznego.

Kosz do segregacji odpadów

Segregowanie odpadów wcale nie musi być uciążliwe! Pomogą ci w tym kosze do segregacji odpadów. Możesz powiesić je na drzwiczkach, umieścić bezpośrednio w blacie kuchennym lub wysuwanej szafce pod zlewozmywakiem. Dostępne w różnych konfiguracjach komór i wymiarach. Dobra organizacja pracy i wykorzystanie przestrzeni w kuchni to podstawa! Dwie ostatnie kategorie to dozowniki do płynu do naczyń i środki do pielęgnacji zlewozmywaków, baterii kuchennych dedykowane dla Villeroy & Boch oraz Blanco. Wszystkie prezentowane akcesoria możesz dobrać do zlewozmywaków ceramicznych, zlewów granitowych oraz zlewów stalowych.

Akcesoria do zlewozmywaka kuchennego

Zastanawiasz się, dlaczego nowoczesne akcesoria do zlewów są dodatkami tak popularnymi w kuchennych wnętrzach? To bardzo proste! Ponieważ akcesoria do zlewu dostępne w kolekcji completo posiadają wiele zalet, które potrafią wzbogacić Twoją przestrzeń kuchenną o wyjątkową funkcjonalność i styl. Jakie to zalety? Przede wszystkim zapewniają porządek w kuchni dzięki właściwej organizacji przestrzeni, wpływają na właściwą ochronę zlewu dzięki niezwykłej trwałości, dzięki łatwemu czyszczeniu zapewniają odpowiednią higienę w kuchni a także zmieniają estetykę w kuchni stanowiąc stylowe dodatki każdego modnego wnętrza. To wszystko sprawia, że dzięki akcesoriom do zlewu dostępnym w naszej kolekcji z łatwością utrzymasz porządek wokół kuchennego obszaru do przyrządzania potraw i gotowania. Wieszaki na naczynia, stojaki na gąbki czy pojemniki na mydło pozwolą efektywnie zorganizować przestrzeń i mieć wszystko pod ręką każdego dnia.

Ociekacze do naczyń

Nowoczesne akcesoria do zlewów dostępne w kolekcji completo doskonale łączą w sobie funkcjonalność i estetykę, sprawiając, że prace w kuchni stają się czystą przyjemnością. Wybierając akcesoria do zlewu z naszej kolekcji zyskasz nie tylko praktyczne narzędzia, ale także stylowe dodatki do swojej kuchni. Akcesoria do zlewów kuchennych zaprojektowane zostały z myślą o maksymalnej organizacji przestrzeni. Wieszaki na naczynia, pojemniki na mydło czy stojaki na gąbki pozwolą utrzymać porządek i łatwo dotrzeć do potrzebnych akcesoriów każdego dnia! Specjalne wkłady antypoślizgowe i maty do zlewu uchronią Twój zlew przed zarysowaniami i różnego typu uszkodzeniami. Pojemniki na śmieci, specjalne wkładki do mycia warzyw czy organizery naczyń to kolejne niezastąpione akcesoria do zlewu, które sprawią, że codzienne czynności w kuchni będą jeszcze bardziej efektywne i komfortowe.

pixel