Systemy segregacji odpadów Blanco - łatwy sposób na utrzymanie porządku

2018-07-06

Tylko pięć kroków do idealnego rozwiązania.

 

Zadbany zlewozmywak i przejrzyste miejsce zmywania nie tylko ładnie wyglądają, lecz ułatwiają także pracę w kuchni. Dobrze, jeśli odpady i przybory do czyszczenia można szybko i łatwo usunąć.

Wybierz przemyślany system segregacji odpadów i praktyczną szufladę organizacyjną. Szeroki asortyment BLANCO oferuje rozwiązania dla niemal każdej szafki stojącej. Przy tym oferujemy pomoc w planowaniu. Wystarczy tylko wybrać w pięciu krokach idealny system segregacji odpadów do własnej kuchni.

 

1. Ustalić szerokość szafki stojącej

Po pierwsze: szerokość szafki - 45 cm, 50 cm, 60 cm czy więcej? Nowoczesne systemy segregacji odpadów i organizacji porządku zapewniają najwyższą elastyczność w każdej przestrzeni.

 

2. Uwzględnić ograniczenia

Po ustaleniu szerokości należy przyjrzeć się ewentualnym ograniczeniom pod względem zabudowy. Jest podgrzewacz wody albo go zaplanowano? Czy zestaw odpływowy znajduje się we wnętrzu szafki? Jeśli tak, ile zajmuje miejsca?


3. Wybrać sposób otwierania

Następnie należy zadecydować o rodzaju otwierania: wysuwany front czy odchylane drzwi; otwierane automatycznie bądź manualnie?


> Porządek w szafkach z wysuwanymi frontami

BLANCO SELECT

> Porządek w szafkach z odchylanymi drzwiami

BLANCO BOTTON


4. Ustalić ilość koszy

Czwarty krok w drodze do idealnego systemu segregacji odpadów i organizacji porządku polega na ustaleniu ilości koszy na odpady. W zależności od potrzeb segregacji odpadów można wybrać zazwyczaj od jednego do czterech koszy na odpady.

5. Wybrać dodatkowe akcesoria

Na końcu warto przyjrzeć się akcesoriom gwarantującym dodatkowy komfort. Należą do nich: pojemnik do gromadzenia odpadów zintegrowany w blacie, lekkie wysuwanie ruchem stopy lub szczególnie funkcjonalna szuflada organizacyjna.

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2018
Polecane
pixel