Blanco Claron

ilość znalezionych towarów: 49

Zlewozmywaki Blaco Claron to synteza kunsztu projektowania i aspektów funkcjonalnych. Zwięzłe promienie naroża o zaledwie dziesięciu milimetrach oznaczają zredukowaną konstrukcję komory. Nie ma absolutnie nic do dodania — oprócz doskonale dopasowanych akcesoriów. Deska do krojenia lub odsączarka umożliwiają rozszerzenie purystycznych zlewozmywaków ze stali nierdzewnej zgodnie ze swoimi gustami i wymaganiami. Nowoczesne zlewozmywaki z serii Claron są dostępne w 2 opcjach: stal nierdzewna z połyskiem satynowym lub stal Durinox*.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zlewozmywak z ociekaczem, jednokomorowy czy dwukomorowy na Completo.pl znajdziesz odpowiedni model. Nawet swobodna kombinacja kilku zlewozmywaków i instalacji zależy wyłącznie od Ciebie. Ogromny wybór z ponad 50 modeli pozwoli Ci dowolnie zaprojektować kuchnię. Możesz wybrać zlewozmywak z płaską krawędzią i zmontować go jak wpuszczany w blat lub na równi z blatem czy jako elegancką komorę podwieszaną. Wybór należy do Ciebie! Wszystkie zlewy CLARON są wyposażone w system odwadniający InFino® i ukryty przelew typu C-overflow.

*Durinox = innowacyjna powierzchnia ze stali nierdzewnej w aksamitnym wykończeniu. Durinox wyróżnia się swym szlachetnym, matowym wykończeniem, jednolitą strukturą i ekstremalną wytrzymałością. Specjalna metoda obróbki, polegająca na bombardowaniu materiału miliardem stalowych kulek z prędkością około 300 km/h sprawia, że osiąga on doskonałe właściwości. Durinox jest ponad dwukrotnie twardszy niż klasyczna stal szlachetna i wyjątkowo odporny na zadrapania.

pixel