Bestseller

BLANCO LATO dozownik czarny mat

 • Dozownik na płyn do naczyń. Napełniany od góry. Pojemność 300 ml.
Producent:
Kod produktu: 525789
Gwarancja: 2 lata
320,00 zł
240,00 zł
/ szt.
Oszczędzasz 25% (80,00 zł).

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dbamy o Twoją wygodę, dlatego w naszym sklepie dokonasz zwrotu na korzystnych warunkach.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

Dozownik do płynu BLANCO LATO

 • Nowoczesne wzornictwo doskonale dopasowane do kolorystyki zlewów i baterii BLANCO.

 • Praktyczny dodatek do codziennego użytku

 • Wygodne napełnianie płynu od góry

 • Pojemność 300 ml

 • Otwór montażowy 35 mm
Parametry techniczne:
Producent:
Blanco
Kolor:
Czarny mat
Pojemność:
300 ml
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

2 lata - Gwarancja udzielana przez producenta na okres 24 miesięcy.

Warunki wykonania gwarancji na zlewozmywaki Blanco

COMITOR Sp. z o.o.ul.Obywatelska 183, 94-104 Łódź –jako Gwarant udziela kupującemu-użytkownikowi gwarancji jakości na zlewozmywak BLANCO według poniżej podanych zasad:

  Warunki

 1. Postanowienia niniejszej gwarancji dotyczą wyłącznie zlewozmywaków marki BLANCO zakupionych przez konsumentów w rozumieniu art. 221Kodeksu cywilnego w celach niezwiązanych z działalnością gospodarczą i zamontowanych na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, przeznaczonych wyłącznie do eksploatacji w warunkach indywidualnego gospodarstwa domowego.Niniejsza gwarancja dotyczy produktów zakupionych od 01.01.2019r.na terenie Polski, pochodzących wyłącznie z dystrybucji Comitor Sp. z o.o.

 2. Uprawnienia z gwarancji przysługują po przedłożeniu dowodu zakupu wraz z kartą gwarancyjną pobraną ze strony https://comitor.pl/serwis/warunki-gwarancyjne/gwarancja-na-zlewozmywaki-blanco/. Dowód zakupu winien zawierać datę zakupu i dane/symbol urządzenia Brak dowodu zakupu i/lub dowód zakupu nie zawierający danych urządzenia oznacza, że karta gwarancyjna jest nieważna. Gwarancja nie wymaga pieczęci i/lub podpisu sprzedawcy na karcie.

 3. Użytkownik traci uprawnienia z tytułu niniejszej gwarancji, jeżeli nie zawiadomi Gwaranta o wadzie w ciągu dwóch miesięcy od daty jej wykrycia.

  Zakres gwarancji

 4. Gwarant udziela kupującemu-użytkownikowi 2 letniej gwarancji na korpus zlewozmywaka oraz na pozostałe akcesoria będące jego wyposażenie ma w szczególności:
  1. Ukryte wady strukturalne, pęknięcia zewnętrzne o ile nie zostały spowodowane czynnikami zewnętrznymi, jedynie wynikające z wady tkwiącej w produkcie
  2. Odkształcenia fabryczne powstałe w procesie produkcyjnym wykraczające poza tolerancję wymiaru wykryte przed montażem zlewozmywaka. W zlewozmywakach z kompozytu Silgranit dopuszczalne jest wygięcie do 3mm, które jest niwelowane dzięki właściwemu montażowi. W zlewozmywakach ceramicznych dopuszczalne są zmiany grubości w zakresie do4 mm.Wygięcie jak i zmiana grubości jest wynikiem procesu technologicznego, nie wpływa na wytrzymałość i użytkowanie wyrobui nie jest traktowane jako wada lub usterka, nie podlega niniejszej gwarancji.
  3. Odbarwienia i zmiany kolorystyczne,o ile nie zostały spowodowane użyciem środka chemicznego,termicznego uszkodzenia lub niewłaściwą pielęgnacją i użytkowaniem niezgodnym z przeznaczeniem

 5. Gwarant nie ponosi odpowiedzialności za usterki powstałe na skutek użytkowania produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem, powstałe w wyniku nieprzestrzegania zaleceń pielęgnacji produktu oraz za wady i usterki powstałe na skutek nieprawidłowego montażu, niezgodnego z zaleceniami producenta w załączonej do produktu Instrukcji instalacji urządzenia oraz informacją zawartą na stronie https://comitor.pl/serwisw zakładce instrukcje, porady.

 6. Gwarancją nie są objęte również wady i szkody wynikłe wskutek niewłaściwego transportu, przechowywania i składowania, uszkodzeń mechanicznych, samodzielnych napraw i przeróbek. Z gwarancji wyłączone są przypadki losowych uszkodzeń niezależnych od warunków eksploatacji (powódź, pożar itp.)

 7. Świadczenia z gwarancji nie obejmują montażu zlewozmywaka, czynności pielęgnacyjnych opisanych w Instrukcji montażu i pielęgnacji, a w szczególności usuwania osadów wapiennych i zanieczyszczeń z powierzchni zlewozmywaka, udrożnienia odpływu, montażu i regulacji elementów wyposażenia.

 8. Odpowiedzialność z gwarancji obejmuje tylko udowodnione wady i usterki powstałe z przyczyn tkwiących w sprzedanym produkcie. Gwarant zwolniony jest od odpowiedzialności z tytułu gwarancji za wady produktu, które powstały z przyczyn innych niż tkwiące w Produkcie w momencie wydania go Kupującemu.Zgłaszanie reklamacji.

 9. Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: serwis@comitor.pl, poprzez formularz zgłoszenia, zamieszczony na stronie https://comitor.pl/serwis/pomoc-techniczna/, telefonicznie pod numerem infolinii 0-801(BLANCO) 25 26 26 lub 42/689 1017, osobiście lub listownie na adres Gwaranta.Przesyłając reklamację drogą elektroniczną użytkownik wyraża zgodę na prowadzenie korespondencji w zakresie złożonej reklamacji drogą elektroniczną na podany przy zgłoszeniu adres e-mail uznając korespondencję za skutecznie doręczoną.

 10. Zgłoszona reklamacja powinna zawierać co najmniej: datę zgłoszenia reklamacji do Gwaranta, dane osobowe klienta (imię i nazwisko, adres zamontowania produktu, adres do korespondencji, jeśli inny niż montażu, tel. kontaktowy, e-mail), dowód zakupu, dokładny opis wady z uwzględnieniem miejsca i przyczyny jej wystąpienia oraz dokumentację zdjęciową w celu udokumentowania powstałej wady. Klient zgłaszając reklamację wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykonania postanowień z gwarancji zgodnie z art.23 Ustawy o Ochronie Danych Osobowych z dn.29.07.1997.

  Rozpoznanie reklamacji

 11. Gwarant ustosunkuje się do zgłoszenia reklamacyjnego w terminie do 14 dni, licząc od daty przyjęcia przez Dział Serwisu Gwaranta zgłoszenia wraz z dokumentami umożliwiającymi stwierdzenie wady towaru a w przypadku kiedy nie będzie to możliwe i wystąpi konieczności wykonania ekspertyzy na koszt Gwaranta na miejscu montażu, w terminie 14 dni licząc od chwili udostępnienia towaru do oględzin przez użytkownika.

 12. Gwarant zobowiązuje się do sprawnego i szybkiego usunięcia usterki/wady poprzez naprawę, wymianę towaru lub elementu w przypadku reklamacji zasadnej w terminie do 14 dni od daty przyjęcia reklamowanego towaru przez Dział Serwisu Gwaranta lub przyjęcia przez Dział Serwisu Gwaranta zgłoszenia reklamacyjnego.Gwarant zastrzega sobie możliwość przedłużenia terminu usunięcia wady tylko w razie zaistnienia okoliczności niezależnych od gwaranta powiadamiając zgłaszającego reklamację.

 13. Wybór sposobu załatwienia reklamacji należy do Gwaranta z tym, że wymiana produktu na nowy, wolny od wad może nastąpić jedynie w przypadku stwierdzenia wady fabrycznej produktu niemożliwej do usunięcia. W przypadku, gdyby dostawa nowego zlewozmywaka lub jego wyposażenia nie była możliwa z powodu zaprzestania produkcji koloru lub modelu, kupującemu-użytkownikowi przysługuje prawo wyboru odpowiednio innego koloru, a w przypadku niedostępności modelu, innego aktualnie oferowanego modelu w cenie nie wyższej niż model reklamowany. Gwarancja wyłącza uprawnienia użytkownika do zwrotu gotówki.

 14. Użytkownik zgłaszający reklamację, która wymaga interwencji serwisu Gwaranta na miejscu montażu urządzenia zobowiązany jest udostępnić produkt niezwłocznie, nie dłużej jak w terminie 14 dni od chwili powiadomienia o takiej konieczności. W przypadku nie wywiązania się z terminu, Gwarant uprawniony jest do odmowy spełnienia świadczenia informując o tym użytkownika. W takim przypadku Użytkownik traci uprawnienia z gwarancji.

 15. W przypadku interwencji serwisowych objętych 2 letnią gwarancją dokonywanych przez pracowników serwisu Gwaranta w miejscu zainstalowania produktu klient zobowiązany jest do zapewnienia swobodnego dostępu do produktu umożliwiającego dokonanie demontażu, montażu lub jego naprawy a zwłaszcza do odcięcia instalacji wodnej przez zakręcenie zaworów zasilających.Czynności gwarancyjne wykonywane są w miejscu montażu produktu, Gwarant nie ponosi kosztów poniesionych przez użytkownika w przypadku samowolnego demontażu zlewozmywaka, jego wyposażenia i/lub wysyłki do Gwaranta bez wcześniejszego pisemnego uzgodnienia z Gwarantem.

 16. W sytuacji kiedy serwis Gwaranta zakwalifikuje towar do wymiany na nowy a wymiana nie będzie możliwa z uwagi na niewłaściwy montaż np. wklejenie produktu, zabudowanie lub inne powodujące, że towar nie jest łatwo demontowalny lub jego wymiana może spowodować inne szkody podczas interwencji, Gwarant uprawniony jest do odmowy spełnienia świadczenia. W takim przypadku Gwarant dostarczy jedynie do użytkownika nowy pełnowartościowy produkt, natomiast jego wymiany użytkownik dokona w zakresie i na koszt własny. Gwarant nie ponosi odpowiedzialności za powstałe szkody związane z koniecznością wymiany takiego towaru przez użytkownika.

  Wieczysta gwarancja

 17. Użytkownik może dokonać przedłużenia gwarancji do wieczystej na korpus zlewozmywaka jedynie w przypadku, kiedy model zlewozmywaka nie jest wyłączony z wieczystej gwarancji oraz otrzyma przy zakupie od sprzedawcy specjalny kod do rejestracji w celu przedłużenia gwarancji do wieczystej na stronie www.wieczystagwarancja.pl. Do rejestracji niezbędny jest również paragon lub faktura zakupu, na którym jest nazwa i adres punktu zakupu oraz dane/symbol urządzenia.Wykaz zlewozmywaków, które są wyłączone z wieczystej gwarancji znajduje się na stronie www.wieczystagwarancja.pl. Brak kodu do rejestracji, zlewozmywak nie objęty wieczystą gwarancją, niewłaściwy dokument zakupu i/lub podanie nieprawdziwych informacji przy rejestracji ogranicza gwarancję do 2 lat.

 18. Przedłużenie niniejszej gwarancji do gwarancji wieczystej następuje wyłącznie po dokonaniu jej rejestracji na stronie www.wieczystagwarancja.pl przed upływem 6 miesięcy od dnia zakupu. Więcej informacji o wieczystej gwarancji na stronie www.wieczystagwarancja.pl.

  Informacje dodatkowe

 19. Zgłaszając reklamację z tytułu niniejszej gwarancji, użytkownik oznajmia, iż zapoznał się i akceptuje warunki i postanowienia niniejszej gwarancji.

 20. Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel