Ścianki prysznicowe

ilość znalezionych towarów: 165

Ostatnimi czasy bardzo zyskują na popularności ścianki prysznicowe. Decydujemy się na to rozwiązanie zamiast zakupu gotowej kabiny, aby dzięki wykonaniu i montażowi tego elementu we własnym zakresie zyskać na oryginalności własnej łazienki, a dodatkowo podkreślić własne przywiązanie do minimalistycznych rozwiązań. W tym celu niezbędne będzie wykorzystanie szeroko dostępnych ścianek prysznicowych lub po prostu szyb prysznicowych na wymiar. Umożliwiają one niczym nieograniczoną kreatywność w tworzeniu wymarzonej sekcji SPA w naszej łazience i aranżację przestrzeni kąpielowej według najnowszych trendów, a przede wszystkim własnych upodobań i co równie ważne – wyglądu i możliwości, jakie daje nam nasza łazienka.

Ścianki prysznicowe typu Walk-in, szyby prysznicowe

Ścianki prysznicowe należą do grupy niezwykle funkcjonalnych produktów, zachowując przy tym wysoki poziom estetyki. Szeroka paleta dostępnych w ofercie Completo.pl wymiarów gwarantuje, że bez trudu znajdziesz wariant odpowiedni do Twojej łazienki. Wystarczy wybrać interesujący nas wymiar, który zmieści się do właśnie aranżowanej przestrzeni. W przypadku niestandardowych rozmiarów lub atypowej zabudowy, np. we wnęce doskonałym pomysłem może być wykorzystanie ścianki typu Walk-in cechującej się łatwością i prostota użytkowania, która nie tylko świetnie wygląda dzieląc naszą łazienkę na strefy, ale również zabezpiecza resztę pomieszczenia przed zalaniem. W ofercie Completo.pl znajdą Państwo pełen zakres wymiarów od 75 aż do 140 cm, czyli do każdej łazienki, od tej najmniejszej do prawdziwego salonu kąpielowego. Pamiętajmy, że ścianka prysznicowa jest zamontowana bezpośrednio na posadzce, dzięki czemu uwypukla efekt optycznego powiększenia przestrzeni.

Szyby prysznicowe stanowią swoistą symbiozę najwyższej jakości wykonania z designerskim wyglądem. Zdają egzamin w praktycznie każdej łazience, niezależnie od jej stylu. Z oczywistych względów są trafionym wyborem do łazienek modernistycznych, ale bez trudu odnajdą się w pomieszczeniach wykończonych w stylu retro, skandynawskim czy industrialnym. Najpopularniejsze warianty kolorystyczne to srebro i czerń, więc stosunkowo łatwo skomponować zestaw pasujący wzorniczo do reszty armatury.

Szyby prysznicowe można łączyć z brodzikami, zainstalowanymi bezpośrednio w posadzce łazienki. Taki zabieg stylistyczny daje w efekcie złudzenie braku progu, co z kolei umożliwia połączenie klasycznej przestrzeni Walk-in z komfortem, jaki zapewnia tradycyjny brodzik.

Ścianki prysznicowe produkowane są ze szkła o grubości kilku milimetrów, w zależności od producenta często pokrytego specjalną powłoką ochronną gwarantującą łatwość utrzymania w należytej kondycji i czystości, nawet podczas intensywnego użytkowania. Profile, w których umieszczona lub zamontowana jest tafla szkła są niezwykle odporne na przeciążenia i wahania temperatury, co w oczywisty sposób przekłada się na stabilność powyższych elementów i gwarancję bezproblemowej eksploatacji przez wiele, wiele lat.

pixel