Syfony do bidetów

ilość znalezionych towarów: 1

Syfony do bidetów


Wybór optymalnego syfonu jest warunkiem prawidłowego funkcjonowania bidetu. Umożliwia poprawny odpływ wody, a także zabezpiecza przed niepożądanym zapachem.
Syfon do bidetu dobieramy na podstawie posiadanego rodzaju ceramiki. Inne syfony montuje się do bidetów podwieszanych, a inne do modeli stojących. Następnie weryfikujemy kompatybilność otworów z ujściem kanalizacji. Warto przemyśleć, czy potrzebny nam będzie syfon zamykany przy pomocy korka.

Bidet wiszący (ścienny)


Wygląd bidetu, jego kształt, kolor oraz linię wzorniczą warto dopasować do innych elementów ceramiki obecnych w naszej łazience, takich jak chociażby miska WC czy umywalka. Optymalnym krokiem jest zakup wszystkich tych elementów w ramach jednej kolekcji marki, w której produkty zdecydowaliśmy się wyposażyć nasze wnętrze.
Ponadto warto doposażyć nasz bidet w spójne wzorniczo akcesoria (m.in. baterię czy syfon), dzięki czemu uzyskamy efekt harmonicznego i niczym niezakłóconego wystroju naszej łazienki czy toalety, określając jednocześnie jej styl.


Należy mieć na uwadze również aspekt odpowiedniego doboru syfonu, który zwłaszcza w przypadku bidetu podwieszanego spełnia rolę dekoracyjną, ponieważ jest widoczny na zewnątrz. W ofercie Completo.pl znajdą Państwo syfony bidetowe w różnych, najmodniejszych kolorach i kształtach, wykonane z metali lub tworzyw sztucznych.

Bidet z korkiem


Podczas procesu wyboru deski bidetowej i syfonu trzeba koniecznie zwrócić uwagę na fakt, czy dany model obsługuje funkcję zamknięcia odpływu oraz czy producent dostarcza w zestawie korek. Tylko taki zestaw umożliwia zamknięcie odpływu. Sugerujemy wybór korków typu Click-Clack lub zamykanych i otwieranych za pomocą uchwytu. Tylko niektóre z modeli dostępnych na rynku można wyposażyć w dokupiony zestaw do zamknięcia odpływu.

      pixel