Korki do brodzików

ilość znalezionych towarów: 5

W ofercie wyposażenia i akcesoriów do brodzików prysznicowych Completo.pl znajdą Państwo różne rodzaje korków, zatyczek oraz automatycznych korków i syfonów, które nie tylko uzupełnią akcesoria Waszych łazienek, ale sprawią, że codzienne korzystanie z prysznica stanie się przyjemnością. Przy okazji zaś umożliwią uzyskanie jednolitego i funkcjonalnego designu całego pomieszczenia.

Korek brodzikowy, zatyczka do brodzika prysznicowego, korek click-clack do prysznica

Wszystkie korki i zatyczki z oferty Completo.pl są kompatybilne z pozostałymi elementami armatury łazienkowej, ze względu na standaryzację komponentów odpływów sanitarnych można je również z powodzeniem zastosować w systemach innych producentów, należy pamiętać jedynie o kluczowym parametrze w tym przypadku, tj. średnicy odpływu. Korki i zatyczki dostępne w naszym sklepie wykonane są z ekologicznych i trwałych materiałów, gwarantując tym samym wieloletnią eksploatację. Dodatkowo można wybierać ich kolor i kształt, co ułatwia dopasowanie do preferowanego przez nas stylu w naszej łazience!

Jeśli jesteśmy w posiadaniu płytkiego lub głębokiego brodzika należy zaopatrzyć się w niski syfon typu slim lub syfon standardowy z dodatkowym odpływem lub bez niego. Zwieńczeniem odpływu jest w każdym przypadki korek, który odpowiada za zamknięcie odpływu pod prysznicem. Trzeba go dopasować do typu posiadanego odpływu, przy czym zawsze warto zastanowić się nad wyborem zautomatyzowanego mechanizmu typu otwórz/zamknij czyli korka click-clack.


    pixel