Baterie do wanny z prysznicem i bateria wannowo prysznicowa

ilość znalezionych towarów: 34

Baterie do wanny z prysznicem to wyjątkowo funkcjonalne i nowoczesne elementy łazienkowej armatury, które montujemy we wnętrzach wyposażonym w wannę. Pamiętaj, że podczas urządzania łazienki należy skupić się na tym, aby pomieszczenie wyposażone w wannę było przede wszystkim wygodne dla użytkowników - czyli domowników i gości - ale także atrakcyjne wizualnie! Dlatego też bateria na wannę z prysznicem z kolekcji completo.pl spełnia wszystkie niezbędne funkcje podczas relaksujących kąpieli. Prysznic, który jest integralną częścią zestawu wraz z kranem do wanny to funkcjonalny dodatek, dzięki któremu będziemy mogli wziąć szybki prysznic w ciągu dnia czy w ciągu chwili umyć tylko włosy! Dzięki słuchawce prysznicowej będziesz w stanie skutecznie spłukać pianę z włosów podczas kąpieli. Dzięki takiemu zastosowaniu nawet najbardziej wymagający użytkownik będzie zadowolony z baterii do wanny z prysznicem.

Baterie do wanny z prysznicem czarne

Baterie do wanny z prysznicem z kolekcji completo.pl posiadają rozmaite kolory, dzięki czemu każdy znajdzie w naszej ofercie baterię wannową, którą swobodnie dopasuje do wyglądu i wystroju swojej domowej łazienki! Baterie do wanny z prysznicem czarne, bateria do wanny z prysznicem biała, a nawet bateria do wanny z prysznicem złota będą idealnym uzupełnieniem klasycznych łazienek! Spytasz dlaczego biel i czerń to idealny wybór dla Twojej armatury łazienkowej? Ponieważ te topowe kolory to klasyka, która pasuje do prawie wszystkich popularnych stylów wnętrzarskich, które wykorzystuje się w aranżacjach łazienek i toalet! Baterie do wanny z prysznicem białe pasują do łazienek utrzymanych w stylach rustykalnym, skandynawskim, retro oraz vintage. Bateria do wanny z prysznicem czarna sprawdzi się natomiast w łazience, która została zaaranżowana w stylu modernistycznym oraz stylu minimalistycznym! Będzie także ciekawym dodatkiem do wnętrz urządzonych w stylu industrialnym i loft.

Łazienkowe baterie do wanny z prysznicem

Baterie do wanny z prysznicem to bardzo funkcjonalna armatura łazienkowa służąca do kontrolowania przepływu wody oraz temperatury podczas relaksujących kąpieli w naszych domowych wannach posiadających dodatkowo funkcję prysznicową. Baterie z prysznicem do wanny są jednymi z najważniejszych elementów wyposażenia nowoczesnych łazienek oraz toalet, umożliwiające łatwe i wygodne korzystanie w naszych wnętrzach! Bateria na wannę z prysznicem wyposażona jest najczęściej w dwa uchwyty. Pierwszy z nich służy do regulacji przepływu wody, natomiast drugi odpowiedzialny jest za regulację temperatury. Bateria do wanny z prysznicem może być zamontowana na ścianie lub na wannie. Popularność baterii do wanny z prysznicem jest obecnie tak duża w aranżacji wnętrz, że dostępne są w wielu kolorach! Do najpopularniejszych należą bateria do wanny z prysznicem czarna, bateria do wanny z prysznicem biała oraz bateria do wanny z prysznicem złota, dzięki czemu bez problemu dopasujesz baterię do indywidualnych potrzeb oraz preferencji.

Designerska bateria do wanny z prysznicem

Baterie do wanny z prysznicem posiadają często niezwykle funkcjonalne dodatki takie jak termostatyczny zawór mieszający czy systemy oszczędzania wody. Dzięki tym niezwykłym dodatkom umieszczonym w baterii do wanny z prysznicem możliwa jest automatyczna regulacja temperatury wody. Termostatyczny zawór ułatwia również zachowanie stałej temperatury podczas kąpieli. Systemy oszczędzania wody zamontowane w bateriach do wanny z prysznicem pozwolą na zmniejszenie ilości zużywanej wody podczas kąpieli, dzięki czemu możemy zaoszczędzić nasze finanse, a także być bardziej ekologicznymi. Baterie do wanny z prysznicem posiadają również przycisk przełączający między funkcją wanny a prysznica. Dzięki tej funkcjonalności możemy w łatwy sposób przełączyć się między dwoma opcjami decydując czy weźmiemy w danym dniu kąpiel czy szybki prysznic!

pixel