Bateria prysznicowa i baterie pod prysznic

ilość znalezionych towarów: 203

Bateria prysznicowa to obowiązkowa armatura łazienkowa do każdego pomieszczenia, w którym zdecydowaliśmy się na montaż prysznica! Aranżacja łazienki zmusza do szukania ciekawych rozwiązań... do takich należą baterie pod prysznic z kolekcji Completo.pl, które wniosą komfort, wygodę i styl do Twojego domu! Dzięki nowoczesnej baterii prysznicowej będziesz regulować strumień ciepłej i zimnej wody pod prysznicem w taki sposób, aby ustawić dla siebie optymalną - ulubioną temperaturę. W takiej domowej łazience bez problemu poczujesz się jak w ekskluzywnym SPA oddając się długim relaksującym prysznicom z nutką aromatycznych zapachów wydobywających się z rozstawionych po całym wnętrzu świec! Bateria pod prysznic to także wygodne rozwiązanie dla seniorów, którzy mają problemy zdrowotne i wanna stanowi już spore utrudnienie! I w tym przypadku prysznic wyposażony w specjalistyczną baterię okażę się najlepszym możliwym rozwiązaniem!

Baterie do kabin prysznicowych i baterie prysznicowe czarne

Każda bateria do kabin prysznicowych z kolekcji Completo.pl została wykonana z najwyższej jakości materiałów odpornych na wodę oraz jest bardziej odporna na gromadzący się na niej kamień oraz osady. Baterie do kabin prysznicowych zostały również wykończone trwałymi powłokami, które pozwalają na ich wygodne i nie tak czasochłonne czyszczenie jak w przypadku armatury bez wykorzystania dodatkowej powłoki. Czas zatem na wybór koloru! Obecnie baterie do kabin prysznicowych i baterie prysznicowe czarne wiodą swój prym w najnowszych trendach. Dzięki zastosowaniu czerni są bardzo eleganckie, tworzą wyjątkowy design we wnętrzu i stanowią jego niesamowity dodatek! Baterie prysznicowe w kolekcji Completo.pl to poza kolorem czarnym także szersza gama kolorystyczna... wybierz swój ulubiony kolor już dziś!

Bateria prysznicowa podtynkowa do nowoczesnej łazienki

Baterie prysznicowe to nowoczesne elementy wyposażenia łazienki, które z chęcią wybieramy do aranżacji naszych wnętrz! Bateria prysznicowa w prosty i funkcjonalny sposób umożliwia regulację strumienia wody oraz temperatury podczas korzystania z prysznica. Baterie pod prysznic składają się z kilku ważnych elementów konstrukcyjnych jak korpus baterii, uchwyt prysznicowy, wąż prysznicowy oraz dysza prysznicowa. Baterie do kabin prysznicowych montuje się na ścianie w naszych wnętrzach łazienkowych. Pozwalają na regulację przepływu wody oraz ustawienie odpowiedniej temperatury. Strumień wody oraz temperaturę możemy kontrolować najczęściej za pomocą jednej lub dwóch dźwigni czy kurków do ciepłej i zimnej wody. Baterie prysznicowe posiadają również uchwyt prysznicowy. Jest to element prysznica odpowiedzialny za utrzymania dyszy prysznicowej oraz za łatwe i wygodne korzystanie z prysznica.

Bateria prysznicowa natynkowa do designerskiej toalety

Baterie prysznicowe dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych! Obecnie w aranżacji nowoczesnych łazienek najpopularniejsze są baterie prysznicowe czarne, baterie prysznicowe białe oraz baterie prysznicowe złote. Dzięki tak dużej gamie kolorystycznej można bez problemu dopasować baterię prysznicową do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Jednym z najpopularniejszych obecnie typów baterii prysznicowych są baterie natynkowe, które montuje się bezpośrednio na ścianie. Niewiele mniej popularne w obecnych aranżacjach wnętrz są również baterie prysznicowe podtynkowe, które montuje się w ścianie. Dzięki takiemu zastosowaniu baterii możemy uzyskać minimalistyczny wygląd w naszej łazience oraz dużą oszczędność miejsca. Podtynkowa bateria prysznicowa zachwyci wszystkich, którzy cenią minimalizm we wnętrzach. Baterie pod prysznic są też doceniane ze względu na swoją niezawodność i bezpieczeństwo. Często wyposażone są w różnego rodzaju zabezpieczenia, takie jak termostatyczny zawór mieszający. Dzięki niemu możemy bez problemu zapobiegać nagłym zmianom temperatury wody oraz chronić nas i naszych bliskich przed oparzeniem.

pixel