Zlew titanceram od Villeroy & Boch

ilość znalezionych towarów: 12

Zlew titanceram od Villeroy & Boch czyli fascynujące wzornictwo: minimalizm, precyzja i zmysłowość

Villeroy & Boch otwiera nowy rozdział w historii wyposażenia kuchni. Firma wprowadziła na rynek pierwszą kolekcję zlewozmywaków ceramicznych Siluet, wykonaną z nowatorskiego materiału TitanCeram. Tworzywo sprawdzone w ceramice łazienkowej, stanie się kamieniem milowym również w kuchni! Dzięki niemu uzyskano kolekcję zlewozmywaków o ponadprzeciętnej wytrzymałości i fascynującym designie.

Zlew titanceram nablatowy i zlew titanceram wpuszczany w blat

Ponadprzeciętna wytrzymałość, minimalistyczny design i niezwykła płynność formy to charakterystyczne cechy nowej kolekcji zlewozmywaków Siluet od Villeroy & Boch, wykonanej z TitanCeram. A za wszystko to odpowiada Patrick Frey – projektant, wykładowca na hanowerskim Uniwersytecie Nauk Stosowanych i Sztuki, zdobywca wielu międzynarodowych nagród w dziedzinie wzornictwa m.in. iF Product Design Award 2017 oraz Red Dot Design Award 2017. Dzięki nieskrępowanej plastyce TitanCeram, Frey stworzył delikatny projekt kolekcji Siluet o wyjątkowo precyzyjnych kształtach i cienkich ścianach, z wszelkimi zaletami ceramiki premium.

Niezwykłe zalety materiału

Zlewozmywak ceramiczny z kolekcji Siluet od Villeroy & Boch to partner w kuchni na długie lata! Jego zaletą jest unikatowe tworzywo TitanCeram, którego ponadprzeciętną wytrzymałość uzyskano z połączenia naturalnych surowców takich jak skaleń, kwarc, glina i dwutlenek tytanu. Dzięki temu Siluet stał się niezwykle odporny na uderzenia, rysy i zadrapania. Jak przystało na prawdziwego twardziela świetnie znosi niskie i wysokie temperatury, dlatego gorące naczynia wyjęte prosto z piekarnika, nie zrobią na zlewozmywaku najmniejszego wrażenia. Sam jest bezpieczny dla żywności, a dzięki innowacyjnemu CeramicPlus łatwy do utrzymania czystości i higieny. Szkliwo to utrudnia przywieranie brudu, kamienia i osadów wapiennych do powierzchni zlewozmywaka, ułatwiając tym samym jego czyszczenie i pielęgnację. Co więcej, Siluet z łatwością radzi sobie z produktami o kwaśnym odczynie oraz domowymi środkami czyszczącymi.

Maksymalna swoboda projektowania

Kolekcja Siluet pozwala na pełną swobodę aranżacji wnętrza – dostępne są 3 modele zlewozmywaków do montażu na szafkach o standardowych szerokościach (60, 50, 45), w 13 różnych odcieniach kolorystycznych m.in. w czarnym macie, różnych odcieniach bieli czy w szarościach. Dzięki tak szerokiej palecie barw aranżacja kuchennej przestrzeni może stać się prawdziwą przyjemnością! Villeroy & Boch jest synonimem rewolucji w designie, jakości i niebanalnego wzornictwa. Firma dała temu wyraz przez 270 lat istnienia, stale poszukując nowatorskich rozwiązań kreujących światowe trendy. Jej ceramiczne zlewozmywaki w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach, inspirują projektantów wnętrz do tworzenia oryginalnych i niepowtarzalnych projektów. Taka też jest Siluet – kolekcja o tytanowej mocy i fascynującej formie.

    pixel