Bateria z filtrem wody i bateria kuchenna z filtrem wody

ilość znalezionych towarów: 82

Baterie kuchenne z filtrem wody to ostatnio mocno poszukiwany asortyment! Po pierwsze jest to krok w kierunku natury i ochrony środowiska. Po drugie opinie użytkowników mówią również o dużej oszczędności domowego budżetu. Świadomość ludzi dotycząca jakości wody kranowej w Polce wciąż jest dość niska, ale prawda jest taka, że woda, którą kupujemy w sklepie wcale nie różni się zbytnio od tej, która wypływa z naszych kranów. Filtry do wody zamontowane w baterii kuchennej mają za zadanie zmiękczyć ją poprawić jej smak.

Bateria kuchenna czarna z filtrem wody i bateria kuchenna biała! Jak działa bateria kuchenna filtrująca wodę?

Bateria kuchenna filtrująca wodę podłączona jest do specjalistycznego filtra wody. Stosowane w większości filtry działają na zasadzie kilkuetapowego systemu filtrującego, izolują drobne cząsteczki stałe, osady wapienne i metale ciężkie oraz dzięki filtrom z węglem aktywnym usuwają chlor i cząsteczki organiczne takie jak środki owadobójcze i pestycydy. Filtry są wymienne, mają wiele rozmiarów i różne dodatkowe rozwiązania na przykład wzbogacające wodę pitną w magnez. Baterie z filtrem wody GROHE i BLANCO mają osobny obieg do wody filtrowanej, a więc kranowa nie miesza się z filtrowaną - higiena przede wszystkim. Osobne dźwignie, po jednej stronie mamy sterowanie wodą kranową ciepłą i zimną a po drugiej otwieramy obieg wody filtrowanej – Ty wybierasz rodzaj wody, na którą masz ochotę!

Baterie kuchenne z podłączeniem do filtra wody

Baterie filtrujące wodę a baterie kuchenne z podłączeniem do filtra wody? Tu właściwie nie ma żadnej różnicy, pierwsze zazwyczaj w zestawie posiadają już pierwszy filtr wody, drugie mają jedynie w zestawie dodatkowy wężyk właśnie w celu podłączenia filtra, gdybyśmy się na niego zdecydowali, albo jeśli mamy na przykład osobna stację filtrującą wodę i nie potrzeba nam dodatkowego filtra. Baterie z podłączeniem do filtra wody mają dodatkowo wiele ciekawych funkcji jak na przykład wyciągana wylewka, wzbogacanie wody dwutlenkiem węgla dzięki czemu otrzymujemy wodę gazowaną oraz wiele innych.

Bateria z filtrem wody do nowoczesnej kuchni

Baterie kuchenne z filtrem wody łączą w swojej konstrukcji funkcję kranu do wody oraz filtra wody. Często stosowanymi materiałami filtracyjnymi wykorzystywanymi w baterii kuchennej z filtrem wody są węgiel aktywny oraz włókno węglowe. Elementy te usuwają nieprzyjemny smak, zapach, chlor oraz zanieczyszczenia organiczne z wody filtrując ją, dzięki czemu bez większego problemu będzie nadawać się do picia. Niektóre modele filtrów zastosowanych w bateriach kuchennych wyposażone zostały również w systemy mineralizacji, które wzbogacają wodę o dodatkowe minerały takie jak wapń oraz magnez. Baterie kuchenne z filtrem wody są z roku na rok coraz popularniejsze w naszych kuchniach! Dlaczego? Ponieważ bateria z filtrem wody pozwala na uzyskanie czystej i zdrowej wody bez konieczności korzystania z oddzielnych urządzeń do filtrowania wody.

Baterie kuchenne do wody filtrowanej idealne do salonu z aneksem kuchennym

Bateria kuchenna z filtrem wody dzięki swojej niezwykłej oraz nowoczesnej budowie pozwala zaoszczędzić miejsce na blacie kuchennym. Gdyby nie bateria z filtrem wody, nadal na blacie kuchennym stałby plastikowy dzbanek filtrujący, który zawsze zajmuje sporo miejsca, jest nieporęczny, a przede wszystkim psuje estetykę całego wnętrza! Jeśli szukasz idealnej baterii kuchennej z filtrem wody do nowoczesnej kuchni, pamiętaj że najważniejszy jest odpowiedni wybór filtra, modny design kranu oraz jego funkcjonalność. Baterie kuchenne z filtrem wody oferują różne rodzaje filtrów, ale do najpopularniejszych należą węglowe, ceramiczne oraz wielowarstwowe. Ważne, aby filtr usuwał chlor, ale także inne niebezpieczne dla naszego zdrowia zanieczyszczenia, takie jak związki organiczne czy metale ciężkie. Postaw również na niezwykły nowoczesny design baterii kuchennej z filtrem wody, który charakteryzuje się prostymi i minimalistycznymi liniami. Najpopularniejsze krany kuchenne z filtrem wody występują w kolorze chromu, w kolorze stalowym oraz matowym.

 

pixel