Piloty i akcesoria do okapów

ilość znalezionych towarów: 76

Odkryj uniwersalne piloty do zdalnego sterowania okapami kuchennymi i akcesoria montażowe

Okapy kuchenne na dobre zadomowiły się w naszych wnętrzach i dzisiaj niemal niewyobrażalne staje się urządzenie współczesnej kuchni bez tych urządzeń w bezpośrednim sąsiedztwie płyt grzewczych. Okapy pełnią niezwykle istotną funkcję. Nie tylko skuteczne oczyszczają powietrze, ale też chronią ściany i meble przed tłustymi osadami i zabrudzeniami, powstałymi podczas przyrządzania posiłków. Dodatkową funkcjonalnością jest możliwość lepszego oświetlenia płyty kuchennej lub blatu, dzięki czemu gotowanie staje się jeszcze przyjemniejsze i bardziej nastrojowe. Oczywiście, jak w wielu przypadkach nawet najlepsze urządzenie nie będzie efektywnie spełniał dedykowanych mu zadań, jeśli nie zostanie wyposażony w odpowiednie akcesoria. Wszystkie te elementy sprawiają, że Twój okap będzie pracował ciszej i zaprezentuje się znacznie lepiej na tle kuchni.

Najważniejszym elementem okapu kuchennego jest filtr. Oferta Completo.pl zawiera uniwersalne filtry, pasujące do większości okapów wyposażonych w funkcję pochłaniacza, filtry węglowe, filtry aluminiowe, a także nowość – filtry plazmowe.

Proponujemy również bogatą ofertę rurek i kolanek, służących połączeniu okapu kuchennego z ciągiem wentylacyjnym. Akcesoria te dostępne są w wielu kolorach, w tym najpopularniejszej bieli, czerni i stali nierdzewnej Inox, dzięki czemu łatwo dopasujesz ten element do swojego wnętrza.

Kolejny element wykończeniowy dostępny w naszym sklepie, czyli maskownice, obudowy czy płaszcze do okapów, dzięki którym można estetycznie wykończyć otwór, powstały podczas montażu rury wentylacyjnej, nie blokując jednocześnie dostępu do powietrza i zapewniając okapowi optymalną wentylację. Montaż urządzenia ułatwiają ramki do okapu – komponenty te nie są uniwersalne, dlatego warto się upewnić przed zakupem czy będą pasowały do modelu okapu, który już masz w swojej kuchni.


Jeżeli standardowe parametry generowanego przez pracujący okap hałasu nie spełniają Twoich oczekiwań możemy zaproponować dwa elementy, znacznie poprawiające komfort akustyczny w Twojej kuchni: akcesoria wyciszające oraz silniki lub turbiny zewnętrzne. Dzięki nim okap działa niemal bezgłośnie. Silnik jest zamontowany w innym pomieszczeniu, np. schowku lub spiżarni przylegającej do kuchni albo na zewnątrz budynku.

Ostatnim akcesorium, znacznie uprzyjemniającym korzystanie z okapu kuchennego jest pilot zdalnego sterowania, który umożliwia sterowanie pracą okapu kuchennego na odległość. Jest on szczególnie polecany dla użytkowników okapów sufitowych. Niektóre z naszych modeli okapów mają pilot w wyposażeniu seryjnym (stosowna informacja znajduje się w opisie parametrów produktów).

pixel