Okap przyścienny, okap przyścienny tuba i okap kuchenny przyścienny

ilość znalezionych towarów: 178

Okapy przyścienne inaczej nazywane są również okapami kominowymi. To najbardziej uniwersalne okapy! Sprawdzą się w praktycznie każdym stylu i wnętrzu. Okapy w kształcie tuby lub litery T są bardzo eleganckie i ponadczasowe. Okap przyścienny może pracować jako wyciąg z podłączeniem do komina lub jako pochłaniacz tworząc obieg zamknięty w kuchni. W drugim przypadku należy upewnić się, że w zestawie znajduje się filtr węglowy lub dokupić dedykowany do okapu.

Okap przyścienny prostokątny, okap przyścienny skośny i okapy przyścienne okrągłe... dopasuj okap przyścienny według koloru, tak aby wpasował się w Twoją aranżację.

W ofercie Completo.pl znajdziesz okapy przyścienne w kilku wariantach kolorystycznych. Wybierz swój wymarzony okap: biały, czarny, srebrny, miedziany lub złoty. Okapy kuchenne przyścienne idealnie wpasują we wszystkie wnętrza, dodając im charakteru. Dostępne modele o szerokości zabudowy od 40 do 90 cm. Okap przyścienny oprócz swoich oczywistych funkcji jest fantastycznym elementem wystroju kuchni.

Na jakiej wysokości montujemy okap przyścienny?
W zależności od danego modelu i zaleceń producenta okap przyścienny należy zamontować na wyznaczonej wysokości. Przyjmuje się, że średnia wysokość nad kuchenką gazową to: 70 - 75 cm. Nad płytą elektryczną: 60 - 70 cm. Złe umiejscowienie okapu będzie niekorzystnie wpływało na jego wydajność. Minimalna wysokość określona jest w zależności od rodzaju płyty lub kuchenki. Przed montażem zawsze zapoznaj się z instrukcją obsługi.

Dlaczego okap w kuchni jest niezbędny?
W funkcjonalnej kuchni nie może zabraknąć okapu kuchennego. Jego zadaniem jest eliminowanie zapachów, wilgoci, pochłanianie tłuszczy i innych substancji z powietrza. Okap kuchenny podwyższa komfort gotowania i zapobiega skraplaniu się pary wodnej na szybach. Jeśli nie posiadamy okapu – wszystkie opary kuchenne osiadają na meblach, ścianach i tekstyliach. Ważne, aby okap był dopasowany do Twojego stylu gotowania. Efektywne działanie zapewni okap co najmniej tej samej szerokości co kuchenka gazowa/płyta elektryczna lub szerszy (+10/20 cm).

Okap okrągły przyścienny

Zastanawiasz się, dlaczego nowoczesne okapy przyścienne są sprzętem AGD tak popularnym podczas przygotowywania aranżacji modnych kuchni oraz salonów z aneksem kuchennym? To bardzo proste! Ponieważ okap okrągły przyścienny z kolekcji completo posiada wiele zalet, które sprawiają, że doskonale spełniają funkcję usuwania zapachów i dymu z kuchni, ale także stanowią elegancki element dekoracyjny wnętrza, wprowadzając nowoczesny charakter do każdej przestrzeni kulinarnej. Jakie to zalety? Przede wszystkim okapy przyścienne z naszej kolekcji pozwalają na efektywne usuwanie zanieczyszczeń, odpowiednią regulację mocy, cichą pracę pozwalającą na komfort podczas gotowania jak również niezwykle funkcjonalny akcent w kuchni! To wszystko sprawia, że okapy przyścienne stanowią znakomite rozwiązanie do efektywnego usuwania zanieczyszczeń z powietrza oraz nieprzyjemnych zapachów podczas gotowania w kuchni. Dzięki zaawansowanej technologii odsysania, okapy okrągłe przyścienne skutecznie eliminują zapachy, wilgoć i dym sprawiając, że kuchenne środowisko jest zawsze świeże i przyjemne.

Okap przyścienny czarny

Nowoczesne okapy przyścienne nie tylko skutecznie oczyszczą powietrze w Twojej kuchni, ale także stanowić będą designerski element aranżacji każdego kuchennego wnętrza. Szczególną popularne w kolekcji completo są okapy przyścienne w okrągłym designie, czyli okapy okrągłe przyścienne łączące w sobie estetykę i wysoką efektywność. Nowatorski design okrągłych okapów przyściennych stanowi niepowtarzalny element, który przyciąga spojrzenia i nadaje charakter całemu wnętrzu. To wszystko sprawia, że okapy przyścienne zapewniają świeże i zdrowe środowisko, eliminując uciążliwe zanieczyszczenia kuchenne. Co niezwykle ważne dla wszystkich tych, którzy planują montować okap przyścienny samodzielnie, montaż okapu przyściennego jest szybki i prosty, co pozwala na błyskawiczną instalację. Łatwość w utrzymaniu czystości sprawia, że Twój okap zawsze prezentuje się doskonale. Filtry łatwo się demontuje, co ułatwia ich regularne czyszczenie.

pixel