Okapy blatowe

ilość znalezionych towarów: 19

Okapy blatowe to jedna z najciekawszych nowości wśród kuchennego sprzętu AGD. Mamy do czynienia z innowacyjnym podejściem konstrukcyjnym, ponieważ rewolucyjnie zmieniono miejsce montażu okapu. Nie jest on zainstalowany nad płytą grzewczą czy w jej bezpośrednim sąsiedztwie, ale jest umiejscowiony w blacie kuchennym lub nad nim tuż przy płycie grzewczej. Niektóre modele okapów montuje się w blacie na stałe (wzdłuż płyty grzewczej), a inne tylko się z niego wysuwają na czas pochłaniania oparów. Innym ciekawym rozwiązaniem jest okap zintegrowany z płytą grzewczą. Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo naczyń, okapy te są niezwykle skuteczne i pochłaniają opary z prędkością nawet 4m/s. Okapy montowane w blacie pracują w trybie zamkniętym. Znajdując się blisko płyty grzewczej szybko i efektywnie pochłaniają zapachy i tłuszcz wydobywające się z przyrządzanych potraw. Dzieje się tak dlatego, że powietrze ma do przebycia znacznie krótszy dystans z garnka do okapu, niż w przypadku tradycyjnych urządzeń montowanych nad kuchenką.

Nowoczesne okapy kuchenne blatowe

Okapy kuchenne blatowe to innowacyjne okapy do minimalistycznych oraz modernistycznych wnętrz, które montujemy bezpośrednio na blacie kuchennym. Najczęściej okap kuchenny blatowy ukryty jest w specjalnie zaprojektowanym do tego celu otworze w blacie. Okap kuchenny w blacie poza małymi wymiarami zapewnia skuteczne usuwanie zapachów, dymu oraz pary, które powstają podczas codziennego gotowania! Okap kuchenny blatowy wysuwany jest coraz częściej stosowany w kuchniach, ponieważ coraz częściej nowoczesne mieszkania to mikro apartamenty lub salony z aneksem kuchennym, w którym nie ma wystarczającej ilości miejsca, aby zainstalować klasyczny okap wiszący lub duży okap wyspowy. Blatowe okapy kuchenne dostępne są w różnych rozmiarach oraz kolorach. Do najpopularniejszych należą okap kuchenny blatowy czarny, okap kuchenny blatowy biały oraz okap kuchenny blatowy złoty. Duża gama kolorów pozwala na dostosowanie kuchennego okapu blatowego do różnych rozmiarów kuchenek jak również blatu kuchennego.

Okapy kuchenne blatowe odmienią Twoje wnętrze

Kuchenne okapy blatowe poza różnymi kolorami oraz formami występują także w kilku stylach, dzięki czemu każdy może dopasować okap do kuchni blatowy do aranżacji swojego wnętrza. Do najpopularniejszych należą minimalistyczne okapy blatowe, które posiadają proste kształty jak również proste linie, które wpisują się w nowoczesne i minimalistyczne wnętrza! Modne w ostatnim czasie są również okapy blatowe z klasycznymi zdobieniami i dekoracjami. Taki styl okapu będzie najlepszym rozwiązaniem do kuchni w stylu rustykalnym lub w stylu retro. To nie koniec! Okapy blatowe z metaliczną powłoką będą idealnie wkomponowane do nowoczesnych wnętrz oraz przemysłowych kuchni urządzonych w stylu industrialnym oraz stylu loft. Występują również okapy blatowe w kształcie litery T lub okapy blatowe w kształcie litery L. Takiego typu okapy najczęściej umieszcza się nad kuchenką oraz zlewem, co pozwala na skuteczne usuwanie zapachów i pary z tych dwóch kluczowych miejsc w kuchni.

Okap kuchenny blatowy

Zastanawiasz się, dlaczego nowoczesne okapy blatowe są tak popularnymi i chętnie wykorzystywanym sprzętem AGD podczas przygotowywania modnych aranżacji kuchni czy salonów z aneksem kuchennym? To bardzo proste! Ponieważ okap kuchenny blatowy z kolekcji completo to innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie wentylacji kuchennej. Nowoczesne okapy blatowe stały się obecnie nie tylko funkcjonalnym rozwiązaniem, ale również designem użytkowym, który podkreśla nowoczesność i elegancję w kuchni. Dlaczego tak chętnie wybieramy okapy blatowe w aranżacjach naszych wnętrz? Przede wszystkim dlatego, że posiadają wiele zalet takich jak bezpieczne i skuteczne odprowadzanie pary wodnej, wbudowane energooszczędne oświetlenie LED, łatwość w instalacji i codziennym utrzymaniu a także ze względu na cichą pracę. To wszystko sprawia, że każdy okap kuchenny blatowy z kolekcji completo efektywnie odprowadza opary i zapachy podczas gotowania, zapewniając świeże powietrze w kuchni przez długi czas.

Okapy w blacie

Już dziś możesz dać swojej kuchni nowoczesny i funkcjonalny charakter, wybierając okap kuchenny blatowy z kolekcji completo, który spełni Twoje oczekiwania pod względem estetyki i wydajności. Jako eksperci rynku AGD dobrze wiemy, że nowoczesny okap blatowy ułatwi Tobie oraz Twoim bliskim gotowanie, ciesząc się świeżym powietrzem w każdym zakątku Twojej kuchni! Okapy blatowe zaprojektowane przez renomowane firmy z branży AGD to prawdziwe majstersztyki w zakresie minimalistycznego designu. Dzięki płaskiemu profilowi, okapy blatowe idealnie współgrają z nowoczesnymi blatami kuchennymi, dodając elegancji i lekkości całej przestrzeni kuchennej. Nowoczesny okap kuchenny blatowy doskonale poradzi sobie z usuwaniem oparów i zapachów niezależnie od tego, czy gotujesz intensywnie smażąc potrawy, czy przygotowujesz delikatne dania na parze używając tylko warzyw. Zaawansowane systemy wentylacyjne okapów blatowych gwarantują świeże powietrze niezależnie od stylu gotowania.

Okap w blacie

To nie przypadek, że okapy blatowe stanowią idealny przykład ewolucji w dziedzinie wentylacji kuchennej, prezentując połączenie wyjątkowej funkcjonalności oraz estetyki. Zintegrowanie okapu bezpośrednio z blatem kuchennym to historia z lat 90-tych XX wieku. Okap w blacie wydawał się rozwiązaniem eksperymentalnym, które miało na celu zmniejszenie widoczności tego sprzętu AGD w kuchni oraz poprawę estetyki całego nowoczesnego wnętrza. Z roku na rok okapy blatowe zyskiwały na popularności. Nowoczesny okap blatowy wysuwany to nie tylko funkcjonalne urządzenie wentylacyjne, ale także element dekoracyjny modnej i designerskiej kuchni, który podkreśla nowoczesny charakter każdej kuchni czy salonu z aneksem kuchennym. Patrząc na popularność tego typu sprzętu AGD, okapy blatowe będą kontynuować swój dalszy rozwój, stając się jeszcze bardziej efektywne, energooszczędne oraz inteligentne.

Okap blatowy wysuwany

Poznaj ekspercką opinię na temat okapów blatowych, które przez lata stały się symbolem elegancji, wygody a także blichtru w nowoczesnych wnętrzach kuchennych? Okap w blacie to innowacyjne urządzenie AGD, które nie tylko zapewnia skuteczną wentylację w kuchni czy salonie z aneksem kuchennym, ale także integruje się harmonijnie z wystrojem każdego nowoczesnego i minimalistycznego wnętrza. Okap blatowy wysuwany, a zwłaszcza okap blatowy biały stanowi elegancki i nowoczesny element wyposażenia każdej aranżacji kuchni. Minimalistyczny design oraz neutralna kolorystyka sprawia, że okap w blacie doskonale współgra z różnymi stylami wnętrz, dodając im zawsze niesamowitej lekkości oraz świeżości. Okapy blatowe zintegrowane bezpośrednio z blatem sprawiają, że nie zajmują dodatkowej przestrzeni, co jest szczególnie korzystne w mniejszych metrażowo i minimalistycznie urządzonych kuchniach. Wysuwane panele oraz eleganckie linie sprawiają, że wentylacja w postaci okapu blatowego jest niezauważalna i bardzo efektywna.

    pixel