Zlewy ceramiczne - nowości od Villeroy & Boch

2017-11-17

Ceramika Villeroy & Boch to połączenie doświadczeń tradycyjnego rzemiosła z maksymalną precyzją przemysłową. Efektem są produkty, które wzbogacają życie – przez odpowiedni projekt, długotrwałą jakość oraz gwarancję wyczucia stylu.

Steam i Stone: dwa nowe kolory, wiele nowych możliwości.

Steam i Stone poszerzają bogatą gamę kolorystyczną zlewozmywaków ceramicznych Villeroy & Boch o dwa modne odcienie szarości. Delikatny Steam elegancko i dyskretnie wpasowuje się w aranżację kuchni, podczas gdy intensywniejszy Stone tworzy stylowy akcent. Oba kolory – jasny i ciemny – świetnie komponują się zwłaszcza z białymi lub szarymi frontami kuchennymi i nadają minimalistycznemu wystrojowi kuchni elegancki charakter. Dzięki kolorom Steam i Stone odkryjesz nowe możliwości indywidualnej aranżacji strefy zlewozmywakowej.

Zlew ceramiczny Villeroy & Boch Architectura – klasyczny design w aktualnej interpretacji.

Nowa kolekcja Architectura wyróżnia się dużymi zlewami i funkcjonalnymi ociekaczami. To propozycja dla osób, które lubią praktyczne rozwiązania, ale nie chcą rezygnować z estetyki. Dostępne są dwa rozmiary pasujące do szafek o szerokości 50 cm i 60 cm. Poza tym zlewozmywak można odwrócić i zamontować w taki sposób, aby zlew był po lewej lub po prawej stronie. Nowa kolekcja zapewnia dzięki temu elastyczne rozwiązania umożliwiające indywidualne rozplanowanie kuchni. Istnieje możliwość wyboru swojego ulubionego koloru spośród 11 odcieni ceramiki – jak zawsze u Villeroy & Boch w standardzie z odporną na zabrudzenia powłoką CeramicPlus.

Baterie kuchenne Villeroy & Boch Finera i Finera Square - Autentyczny styl nie ma nic do ukrycia.

Nowa seria Finera to nowoczesne, doskonałe wzornictwo armatury kuchennej. Wyjątkowo precyzyjne wykonanie i minimalistyczny styl nadają zlewozmywakowi niezwykły wygląd. Cechą charakterystyczną tej serii jest prosty, delikatny uchwyt. Został zaprojektowany specjalnie do serii Finera i zachwyca łatwością obsługi. Seria armatury ze stali nierdzewnej występuje w dwóch wariantach: Finera, o okrągłych kształtach, oraz Finera Square o kształcie prostokątnym. Charakterystyczna płaska, wysoka wylewka umożliwia wygodne napełnianie wodą dużych garnków i wazonów. Oba modele są ponadto wyposażone w obrotowy regulator strumienia, dzięki czemu można wygodnie ustawić kierunek strumienia wody.

Kran kuchenny Villeroy & Boch Sorano – proste linie, autentyzm, nowoczesność

Przedstawiamy nową rodzinę armatur: Sorano, składającą się z łącznie 4 modeli. Bateria Sorano z korpusem z solidnej stali szlachetnej, który w wersji Sorano Sky wyróżnia się większą wysokością, to jasna deklaracja stylistyczna na rzecz wyrazistego designu. Seria Sorano odznacza się również doskonałą funkcjonalnością, gdyż zintegrowany, wyciągany prysznic w modelach Shower sprawia, że codzienne korzystanie ze zlewu jest jeszcze wygodniejsze. Wszystkie modele są ponadto wyposażone w obrotowy perlator, dzięki czemu można wygodnie ustawić kierunek strumienia wody. 

Deska do krojenia i odsączarka Villeroy & Boch – nowe wysokogatunkowe akcesoria.

Dostępne są dwa nowe przybory kuchenne specjalnie dopasowane do wymiarów zlewów do zabudowy i zlewów do wbudowania z kolekcji Subway. Wyjątkowa deska do krojenia z amerykańskiego drewna orzechowego z kompaktowym rdzeniem wygląda bardzo elegancko i zapewnia komfort podczas codziennej pracy w kuchni. Dzięki antypoślizgowym nóżkom na spodzie można ją bezpiecznie i stabilnie stawiać na ociekaczu lub na zlewie. Wysokiej jakości miska do zawieszenia ze stali szlachetnej doskonale się nadaje do mycia i obciekania różnych składników, dzięki czemu można jeszcze lepiej do siebie dopasować poszczególne etapy pracy w kuchni.

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2017
pixel