Blanco Select - system segregacji

2018-07-06

Systemy segregacji odpadów i praktyczna organizacja porządku w szafkach stojących z wysuwanymi frontami.


Nowoczesne i funkcjonalne wzornictwo dla optymalnego wykorzystania przestrzeni, przekonująca stabilność oraz łatwe utrzymanie czystości.

BLANCO SELECT: system usuwania odpadów odpowiadający współczesnym kryteriom oraz dodatkowy komfort w kuchni dzięki praktycznemu porządkowi w szafkach stojących.


Odkryj bogaty program produktów BLANCO w zakresie systemów segregacji odpadów.Pojemniki na odpady zawieszane są obok siebie na samonośnej konstrukcji ramy w szafce. Pozwala na optymalne wykorzystanie szafki pod zlewozmywak.

Wszystkie komponenty systemów segregacji odpadów BLANCO SELECT są łatwe w czyszczeniu. 

Maksymalny komfort oferują modele skompletowane z szufladami organizacyjnymi. Są one seryjnie wyposażone w trzy uniwersalne pojemniki. Bardzo praktyczne - pojemniki można indywidualnie stosować. Przechowuj w nich przybory do mycia naczyń, przeznacz na odpady, np. do gromadzenia kompostu lub baterii.

Łatwe utrzymanie czystości w szafkach stojących. Kolorystyka eleganckiego odcienia antracytu podkreśla nowoczesny, funkcjonalny design.

Systemy segregacji odpadów BLANCO SELECT wyposażone są w stabilne, wyciągane przykrywy z powlekanego metalu.

 

Obramowanie wyprofilowane do wewnątrz oraz brzegi pojemnika na odpady mają kształt lejkowaty, co gwarantuje, że odpady na pewno wylądują w środku.

Pojemnik można zahaczyć, wkładając go pod kątem 90°, co uwalnia ręce. Dzięki uchwytowi zamocowane worki na śmieci nie zsuwają się.

Uchwyt każdego pojemnika integruje się po złożeniu w jego kształcie i jest ponadto skierowany do wewnątrz.

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2018
Polecane
pixel